O nas

 

Agencja Turystyczna Atlas Travel

 
 
 
         Agencja Turystyczna Atlas Travel została założona w 2000 roku. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Naszym priorytetem jest spełnianie marzeń naszego klienta podróżnika. Nasi partnerzy wakacyjni oraz profesjonalna obsługa są zawsze gotowi sprostać największym wymaganiom.

        Polecamy wczasy w kraju i zagranicą, oferty last minute, pobyty lenie, zimowe, egzotyczne, integracyjne, biznesowe, hotele, zakwaterowanie, wycieczki krajoznawcze, objazdowe, bilety lotnicze, autokarowe. Dla Państwa pociech proponujemy obozy i kolonie zróżnicowane tematycznie.

        Nasze biuro Atlas Travel od lat współpracuje z dużymi touroperatorami w Polsce, oferujemy wyjazdy do większości krajów, a do tych co nie oferujemy dzisiaj, będziemy oferować jutro. Agencja nie tylko oferuje wyjazdy wypoczynkowe, specjalizujemy się również w sprzedaży biletów lotniczych, autokarowych oraz sprzedajemy ubezpieczenia na pobyt za granicą.

        Strona powstała z myślą o państwa wygodzie aby zawsze i wszędzie o każdej porze, w zaciszu domowym, bez stresu posłużyć się naszą wyszukiwarką aby wśród kilkunastu tysięcy ofert najbardziej renomowanych touroperatorów odnaleźć coś dla siebie.

        Postaramy się Państwu pomóc w wyborze oferty, odpowiemy na wszystkie pytania skierowane telefonicznie za pośrednictwem komunikatora gg czy adresu e-mail

        Zapraszamy do naszego biura, gdzie w profesjonalny sposób spełnimy państwa oczekiwania. Nasze ceny są identyczne jak zakupione bezpośrednio u organizatora. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby ubiegające się o dofinansowanie przez zakłady pracy.

        Sprawdzone marki takie jak: Itaka, Rainbow, Sun&Fun, Wezyr Holidays, Exim Tours, i wiele innych które zawsze zadowalały naszych podróżników.

Jesteśmy członkiem

 Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych

 

oraz zdobywcami tytułu

WAKACYJNY EKSPERT

w kategorii profesjonalne i pewne biuro podróż

Co gwarantuje:

 

bezpieczeństwo

Wakacyjni eksperci to członkowie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych (OSAT) – jedynej agencyjnej organizacji w Polsce. OSAT zrzesza tylko agentów z doświadczeniem w branży, nieposzlakowaną opinią wśród touroperatorów i klientów, przestrzegających najwyższych standardów obsługi i bezpieczeństwa.

wiedza

Fachowa wiedza to najważniejsza „oferta” jaką ma do zaprezentowania Wakacyjny Ekspert. To właśnie wszechstronna turystyczna wiedza wyróżnia na rynku naszych specjalistów od podróży – wybiorą odpowiedni hotel, kierunek i termin dla najlepszej podróży.

doświadczenie

Wakacyjni eksperci to tyko i wyłącznie biura, które działają na rynku już od kilku lat i mogą wykazać się odpowiednimi referencjami od klientów, touroperatorów i innych Wakacyjnych Ekspertów. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na wiedzę i kompetencje sprzedawców oraz zadowolenie klientów.

  

Opublikowane na stronach www.biurowakacji.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.